Sık Sorulan Sorular

Supcar Rent a Car'dan en az 3 gün kiralama yapabilirsiniz. Daha az gün kiralama talep edilmesi durumunda 0544 214 86 85 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Üst segment araçlarımızda en az 5 yıl sürücü belgesi sahibi olunması, ekonomik ve orta segment araçlarda en az 3 yıl sürücü belgesi sahibi olunması koşulu aranmaktadır.

Araçlarımız full rent a car kaskolu olup, meydana gelen, seyir ya da park halindeki kazalarda ve hasarlarda, karayolları ve trafik yönetmeliklerine aykırı hareket edilmemesi ve gereken raporun hazırlanması durumunda, kaskolarımız ve trafik sigortalarımız tarafından tüm masraflar karşılanmaktadır. Kiralama koşullarında yazan (kaskonun geçerliliğini yitirdiği) haller dışında, müşteriden hasar karşılığı ücret talep edilmez. Ancak kaskonun geçerliliği için gereken evrakın tamamlanabilmesi adına firmamıza ivedi şekilde bilgi verilmesi önemlidir. Ekstra mini hasar sigortası satın alındığında ise 750 TL altındaki çizik, sürtme gibi hasarlardan rapor beyansız olarak tam koruma sağlanabilir, ancak bu mecburi bir uygulama değildir. Tüm bu bilgilerden daha önemlisi, müşterilerimizin sağlık durumlarıdır. Gerekli gördüğünüz her durumda, acil yardım için bizi aramanız, aracın güvenliğinden daha önemlidir.

İzmir Supcar Rent a Car'dan kiraladığınız araçlarda 2. sürücü ücretsizdir. Ancak sözleşme ve kasko şartları gereği, 2. sürücünün kimlik ve ehliyet bilgilerinin firmamıza ibraz edilmesi ve sözleşmeye bu bilgilerin de yazılması zorunludur. Kimlik ve ehliyet bilgisi tarafımıza iletilmeyen sürücünün kullanması durumunda, firmamız tarafından kiralama süreci koşulsuz sonlandırılabileceği gibi, kaza ya da hasar durumunda da kasko ödeme yapmaz.

Uzun dönem araç kiralama ve filo kiralama yapmak isterseniz 0544 214 86 85 numaralı hattımızdan bizlere ulaşarak, deneyimli ve yetkili arkadaşlarımızın sizlere uygun araç ve fiyat tekliflerini öğrenebilirsiniz.

Ofis veya havalimanları dışında, adres teslim araç kiralama , havalimanı transfer ve adresler arası transfer hizmetlerimiz mevcuttur. Araçlarımıza ek olarak port bagaj, navigasyon cihazı ,bebek ve çocuk koltuğu gibi ekstra hizmet araçları eklenebilmektedir.

Havalimanı, adres ve ofis teslimatlarında kredi kartı, havale ve nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Supcar Rent a Car bünyesindeki her araçta, ücretli otoyolları rahatlıkla kullanabileceğiniz HGS-OGS mevcuttur. Teslimat sırasında araçta bulunan geçiş sistemi sizlere bildirilerek, geçiş yapmanız gereken gişe bilgisi verilecektir. Bu sistemler araçlarımızın plakasına tanımlı olup, siz gişeleri kullanarak geçişinizi yaptığınızda bizim sistemimize bilgi düşmektedir. Araç dönüşünüzde toplam geçiş ücretiniz hesaplanır ve yalnızca kullanmış olduğunuz kadarı rica edilir.

Şirket sloganımız olan ''SİZ NEREDE İSTERSENİZ, ORADAYIZ'' sözümüze istinaden, şubelerimizin olduğu şehirlerin yanı sıra, elimizin uzanabildiği tüm noktalarda sizlere yardımcı olabilmek adına, saat ve gün mefhumu olmadan 7/24 hizmet vermekteyiz.
Whatsapp Telefon