Kurumsal Bilgiler

Supcar Rent a Car ailesi olarak, "İnsana hizmet kutsaldır" ilkesi ile çıktığımız bu yolda, uzun yıllardır Otomotiv sektöründe, Rent a Car ve İkame araç hizmeti vermiş olmanın deneyimi ile, her gün yenilenen ve dinamikleri değişen çalışma anlayışımızın bize kattığı genç ruhu harmanlayarak ilerlemekteyiz. 

Bizler yaptığımız işin zorluklarının yanı sıra, sorumluluklarının da bilincinde , para kazanmanın ötesinde, mutlu müşteri kazanmanın önemini bilerek, işimizi titizlikle yapmaya gayret gösterm

ekteyiz. Yalnızca bir hayalin, ne kadar ileri gidebileceğini ve bizi nerelere götürebileceğini görmek, ailemize her gün daha fazla insanın katıldığını izlemek, bizim motivasyonumuzu oluşturmaktadır. Öncelikle İzmir ve çevre iller başta olmak üzere, araç kiralama hizmeti verdiğimiz Supcar Rent a Car firmamız, bugün bir çok ilde faliyet göstermektedir. Müşterilerimizin bütçeleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hızla büyüyen, yeni ve geniş araç filomuz ile, kaliteli araç kiralama hizmetini, ulaşılabilir hale getirmek,en çok dikkat ettiğimiz hususlardan biridir. Memnuniyetin yanı sıra, görüş ve istekleri de göz önünde bulundurarak, günün şartlarına uygun, güvenilir araç kiralama hizmetini sunmak için elimizden geleni yapmaktayız. Havalimanı araç kiralama, Otogar araç kiralama, Ofis teslim araç kiralama gibi hizmetlerimizin yanı sıra Türkiye'nin bir çok ilinde Adres Teslim araç kiralama hizmeti de sunarak, konforlu bir yolculuğa, en başından eşlik etmekteyiz. 

Misyonumuz; Bulunduğumuz sektörün yanıltıcı ve güven zedeleyen kirli bilgilerinden arınıp, tüm önceliği memnuniyet olan, aynı zamanda en uygun fiyatlı araç kiralama hizmeti sunmaya özen gösteren firma olmaktır. 

Vizyonumuz ise; Bizleri bu yolda destekleyen ve ailemize katılarak bizi onurlandıran müşterilerimize Türkiye'nin her köşesinde aynı kalitede hizmeti sunabilmektir. 7/24 araç kiralama ve rezervasyon imkanı sunan Supcar Rent a Car olarak, kolay ulaşılabilir olmak ve aklınıza takılan tüm soruları yanıtlamak için, bir telefon uzağınızdayız. 0544 214 86 85 numaralı telefonumuzdan ya da internet sitemiz aracılığı ile bize ulaşmanız Supcar ailesinin bir üyesi olmanız için yeter

lidir. "Siz nerede isterseniz, oradayız" sözümüzü tutabilmek adına, kendimizi geliştirmek için, her zaman yenileneceğimizden emin olabilirsiniz.
Whatsapp Telefon